Welcome to our consulting company Consultio!
آرتاک ماشینآرتاک ماشینآرتاک ماشین
031-31316326-9
اصفهان ، شهرک صنعتی امیرکبیر ، خیابان کار و کارگر ، نبش بلوک 26
آرتاک ماشینآرتاک ماشینآرتاک ماشین
تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی

تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی

تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی یکی از موارد پر کاربرد در صنعت پزشکی هست با درنظر گرفتن رشد علم و تکنولوژی و تنوع انواع رشته ها و تحقیق و توسعه ای که روی رشته ها و پیرو آن بر روی فعالیت های مرتبط با آنها انجام شده، شاهد پیشرفت در کلیه علوم و همچنین ابزار و تجهیزات مورد استفاده در آن رشته ها هستیم که این بسی خوشایند هست.

یکی از رشته هایی که همیشه می توان به عنوان مکمل و در جهت تکمیل تحقیقات علمی از آن یاد کرد علوم آزمایشگاهی می باشد.

ابزار و تجهیزاتی که در این رشته استفاده می گردد خصوصا در بحث نمونه گیری و ظروف نگهدارنده نمونه ها عمدتا از جنس پلاستیک بوده و با روش قالبگیری تزریق پلاستیک تولید می گردند.

به طور کلی در مورد علوم آزمایشگاهی می توان به این نکته اشاره کرد که برای تحقیقات تکمیلی در بیشتر علوم احتیاج به تحلیل ها و آنالیزهایی وجود دارد که در بیشتر مواقع در محیط آزمایشگاهی و با ابزار و تجهیزاتی انجام میگردد که بتوان نتیجه ای قابل قبول و در جهت تکمیل رشته اصلی مورد استفاده قرار گیرد.

انواع تجهیزات آزمایشگاهی

از انواع تجهیزات آزمایشگاهی می توان به انواع کابینت آزمایشگاهی و انواع یونیت ها، انواع هود آزمایشگاهی، سینکها، دستگاهها و مواد مصرفی مورد استفاده روزمره در آزمایشگاه ها اشاره کرد. همانطور که گفته شد یکی از موارد پر مصرف در آزمایشگاهها تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی مصرفی می باشد که در بیشتر مواقع بصورت یکبار مصرف هستند و از موادی مانند: پلی اولفین،پلی کربنات و دیگر مواد پلاستیکی نام برد.

برای تولید بعضی از این قطعات یا تجهیزات آزمایشگاهی از دستگاه تزریق پلاستیک و از تکنولوژی تزریق استفاده    می شود که بعنوان نمونه می توان از انواع لوله های آزمایشگاهی، ظروف پلاستیکی نمونه گیری، انواع بشر پلاستیکی، قیف پلاستیکی، لوله های خون گیری و …نام برد.

از قطعات آزمایشگاهی تولید شده توسط دستگاه تزریق پلاستیک در مراکزی همچون آزمایشگاههای بیمارستانی، آزمایشگاه مدارس و دانشگاهی، آزمایشگاههای شیمی، آزمایشگاههای تشخیص طبی و … استفاده می گرددجهت مشاهده دیگر محصولات قابل تولید با دستگاه تزریق پلاستیک کلیک نمایید.  ما سعی بر ارائه بهترین ها و با کیفیت ترین کالا را داریم و میتوانید با مشاوران ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

تجهیزات آزمایشگاهی پلاستیکی
× ارسال پیام از طریق واتس اپ