Welcome to our consulting company Consultio!
آرتاک ماشینآرتاک ماشینآرتاک ماشین
031-31316326-9
اصفهان ، شهرک صنعتی امیرکبیر ، خیابان کار و کارگر ، نبش بلوک 26
آرتاک ماشینآرتاک ماشینآرتاک ماشین

درباره ما

درباره ما
معرفی شرکت آرتاک ماشین

مجموعه فنی مهندسی آرتاک ماشین فعالیت اولیه خود را در صنعت پلاستیک در زمینه قالبسازی دستگاه های تزریق پلاستیک از سال 1370 در اصفهان آغاز نمود و در سال 1385 همزمان با این فعالیت، پا به عرصه تولید محصولات پلاستیکی نهاد که با نوآوری هایی در این زمینه توانست گام هایی مهم و تاثیر گذار در عرصه تولید بردارد. در سال 1392 و با توجه به نیازسنجی بازار در ایران، این مجموعه با ثبت رسمی شرکت خود با نام آرتاک ماشین ویستا و امضای تفاهم نامه مشترک با شرکت YOUCAN چین خود را به عنوان یکی از وارد کنندگان دستگاه های تزریق پلاستیک به بازار معرفی نمود.

 این شرکت از همان ابتدای امر تاکید بر کیفیت و سفارشی سازی دستگاه ها بر اساس نیاز تولیدکنندگان ایرانی و نیز ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر در سرتاسر کشور را سرلوحه کار خود قرار داد . همین امر باعث شد که دستگاه های تزریق پلاستیک آرتاک ماشین از جایگاه مناسبی در میان تولید کنندگان سخت کوش داخلی برخوردار گردد. همچنین این شرکت با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه در راستای به روز رسانی و نوآوری در زمینه دستگاه های تزریق پلاستیک توان رقابتی خود را در بازار بیش از پیش افزایش داد.

احساس مسئولیت در قبال مشتریان همواره شرکت آرتاک ماشین را بر آن داشته که به مطالعه در زمینه ساخت دستگاه ها بپردازد تا بتواند دستگاهی همسو با نیاز مشتریان وفادار خود ارائه نماید. این مهم به حدی مورد توجه گروه ماشین آلات آرتاک ماشین قرار گرفت که این مجموعه بر آن شد که در آینده ای نزدیک نسبت به ساخت دستگاه با برند اختصاصی خود در کشور عزیزمان ایران اقدام نماید. امید است به زودی شاهد راه اندازی خطوط تولید این شرکت در صنعت پلاستیک باشیم .

چشم انداز آرتاک ماشین

هر صنعتگری که به دنبال راه اندازی و یا توسعه خطوط تولید خود باشد، به آرتاک ماشین به عنوان یک گزینه اصلی خواهد اندیشید.

ماموریت آرتاک ماشین

شرکت آرتاک ماشین با بهره گیری از سال ها تجربه و توان فنی متخصصان مجرب خود، با هدف سفارشی سازی ماشین آلات تزریق پلاستیک و کمک به ورود تجهیزات با کیفیت به کشور، اقدام به بهینه سازی دستگاه های تزریق پلاستیک تمام اتوماتیک، کلیه لوازم جانبی و قطعات یدکی آن بر اساس نیاز بازار و نوع محصولات تولیدی نموده است. در راستای این هدف بزرگ، این شرکت خود را آماده ارائه بهترین خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر آنگونه که شایسته صنعتگران محترم باشد، نموده است. امید است با تلاش روز افزون خود بتوانیم شاهد افزایش رضایتمندی شما عزیزان و پیشرفت شگرف صنعت پلاستیک در کشور عزیزمان باشیم.

 
فعالیت ها
برخی از فعالیتهای شرکت آرتاک ماشین

طراحی و ساخت قالب های تزریق پلاستیک

طراحی و تولید محصولات پلاستیکی پرکاربرد

بازسازی و به روز رسانی ماشین الات تزریق پلاستیک

واردات ماشین الات تزریق پلاستیک و لوازم جانبی مرتبط

تحقیق و توسعه در زمینه ماشین الات تزریق پلاستیک مورد نیاز صنعت کشور

حضور در بازار دستگاه های تزریق پلاستیک در کشورهای همسایه همچون عراق و افغانستان

ارائه خدمات پس از فروش طولانی مدت و گارانتی معتبر در سریعترین زمان ممکن

تامین قطعات یدکی ماشین الات تزریق پلاستیک

خط مشی
خط مشی مدیریت آرتاک ماشین
× ارسال پیام از طریق واتس اپ